Zapraszam do reportażu koncertowego z ostatniego weekendu, gdzie w Wodzisławiu Ślaskim były obchodzone 47 dni. Na scenie zagrali: Sarsa, Sylwia Grzeszczak oraz Dawid Kwiatkowski. W galerii 27 ujęć z tego wydarzenia.
Zapraszam na ostatnią poczynioną sesję na smaczek Euro 2020. Pozowała Sandra. Szybka i spontaniczna sesja w szukaniu odpowiedniego miejsca. Zapraszam ...
Jak zawsze w okolicach Wszystkich Świętych przypominamy tych wszystkich, którzy odeszli bezpowrotnie, a którzy żyją w naszej pamięci. Zapraszam was ...