Zapraszam na relację zdjęciową w ramach Święta Odzyskania Niepodległości. Uroczystość odbyła się w Rydułtowach,a program wyglądał następująco: 10.30 – Msza ...
Dzisiaj chce wam zaprezentować zdjęcia, które były wykonane na piątkowym koncercie w Szufladzie(Wodzisław śl). Można powiedzieć, iż zdjęcia które znajdują ...