Sesja plenerowa z Magdą 10 sierpnia 201310 sierpnia 2013| alipner| 0 Comment| 13:38| Categories: Bez kategorii Sesja wykonana w 40 stopniowym upale. :) Pozowała: Magda . Tutaj należą się podziękowania za wytrwałość podczas zdjęć..:) wedding-enhancer-copy-jpg wedding-enhancer-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0049-copy-jpg ju4g0049-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0041-copy-jpg ju4g0041-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0028-copy-jpg ju4g0028-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0023-copy-jpg ju4g0023-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0018-copy-jpg ju4g0018-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0013-copy-jpg ju4g0013-copy-jpg Album sesjazmadzia ju4g0005x1-copy-jpg ju4g0005x1-copy-jpg Album sesjazmadzia Nawigacja wpisu Previous Previous post: Next Next post: Leave a Reply Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres e-mail * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Related Posts 1 marca 20201 marca 2020 #Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 3:1 W rozegranym 29 lutego spotkaniu Górnik Zabrze podejmował na swoim stadionie Pogoń Szczecin. Mecz zakończony wynikiem 3:1 dla gospodarzy, gdzie ... Read MoreRead More 30 października 201530 października 2015 Relacja z podróży: Kutna Hora & Ołomuniec w 15H Dzisiaj chce wam przedstawić relację z naszego ostatniego wyjazdu weekendowego, który trwał około 15 godzin i do pokonania 334km w ... Read MoreRead More 18 kwietnia 201318 kwietnia 2013 XXI Memoriał Jana Margicioka i Leopolda Hałaczka Relacja zdjęciowa z dzisiejszego Biegu Margicioka i Leopolda Hałaczka. ... Read MoreRead More