W zeszłym tygodniu udało się wykorzystać dobre warunki atmosferyczne i skorzystać z możliwości plenerowego zrobienia zdjęć. Więc przedstawiam wam pierwszą część zdjęć z pleneru. W obiektywie Justyna po raz 1:)
Dzisiaj coś z cyklu miejsc opuszczonych i generalnie zaniedbanych. Mianowicie 2 pałace mieszczące się w województwie opolskim: Czerwięcice oraz Sławików. ...