Vader, deathmetalowy zespół z 40-letnim stażem, zagrał w niedzielę koncert w pszowskim Domu Kultury. Grupa przyciągnęła na swój występ ponad 300. fanów ekstremalnych brzmień.

W niedzielę 12 lutego, w pszowskim Domu Kultury, odbył się koncert legendarnego death metalowego zespołu Vader. Grupa, która powstała w 1983 roku w Olsztynie, przyciągnęła na swój występ tłumy fanów ekstremalnych brzmień. Zespół, pod wodzą Piotra “Petera” Wiwczarka, zdobył światową sławę i ma na koncie 12 albumów studyjnych oraz wiele EP-ek i wydawnictw koncertowych

Podczas obecnej trasy koncertowej, publiczność miała okazję posłuchać utworów z debiutanckiego albumu “The Ultimate Incantation”, który został wydany 30 lat temu oraz z płyty “Revelations”, która obchodzi 20. rocznicę wydania. Set był uzupełniony o kilka niespodzianek, które jeszcze bardziej rozbudziły fanów.

Zanim Vader wyszedł na scenę, publiczność miała okazję usłyszeć olsztyńską grupę Insidius. Kiedy Vader wreszcie pojawił się na scenie, zgromadzeni na sali fani zaczęli skandować VADER, VADER. Zespół wykonał swoje największe hity, przy których większość została porwana w pogo.

Koncert był ostatnim z trasy „Revelations Of The Wicked” i zarazem niezapomnianym dla fanów metalu. 

Galeria Zdjęciowa:

zbyszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *