Sobotni (1.04) mecz pomiędzy Naprzodem Syrynia a LKS Lyski zakończył się spektakularnym zwycięstwem gospodarzy z Syryni.

Już od pierwszych minut meczu można było zauważyć, że Naprzód Syrynia jest zdecydowanie lepiej przygotowany do tego spotkania. Piłkarze z Syryni objęli prowadzenie, dzięki trafieniu Majszaka. I taki wynik pozostał do zakończenia pierwszej połowy.

W drugiej połowie meczu LKS Lyski próbowali odrobić straty, ale to właśnie Naprzód Syrynia utrzymywał inicjatywę. Piłkarze gospodarzy kontrolowali przebieg meczu, utrzymując wysokie tempo gry i tworząc niebezpieczne sytuacje pod bramką rywali. W efekcie tego, na listę strzelców wpisali się kolejno Kuczera (x2), Sowa oraz Walenko zapewniając drużynie z Syryni zwycięstwo 5:0.

Mecz Naprzód Syrynia — LKS Lyski był bardzo emocjonujący i ofensywny, z mnóstwem pięknych akcji i ciekawych zagrywek. Fani obu drużyn mogli cieszyć się z widowiska na wysokim poziomie, a zwycięstwo Naprzodu Syrynia z pewnością zostanie długo pamiętane przez kibiców.

Naprzód 32 Syrynia – LKS Lyski 5:0 (1:0)

1-0 Majszak, 2-0 Kuczera, 3-0 Kuczera, 4-0 Sowa, 5-0 Walenko