Pierwsza edycja Carborock Festiwal w Jastrzębiu-Zdroju za nami. W sobotę, 6 lipca, przed Carbonarium wystąpiły gwiazdy polskiego rocka oraz metalu, m.in. Imperial Sin, Batna, Luxtorpeda i Illusion.

Festiwal Carborock w Jastrzębiu-Zdroju przeszedł do historii jako jedno z najbardziej energetycznych wydarzeń muzycznych tego weekendu. Na scenie wystąpiły zespoły: Imperial Sin, Batna, Snowblind, Luxtorpeda oraz Illusion. Każdy z koncertów był prawdziwą muzyczną ucztą, pełną emocji, pasji i niepowtarzalnego brzmienia, które porwało publiczność wręcz do ekstazy wydobywających się dźwięków. 

Snowblind: Rozgrzewa Publikę

Snowblind / Carborock 2024

Festiwal rozpoczął się występem zespołu Snowblind z Katowic. Ich energetyczny koncert rozgrzał publiczność, która od pierwszych taktów zanurzyła się w rockowych brzmieniach. Godzinny set Snowblind był doskonałym wstępem do dalszej części wieczoru.

Batna: Lokalny Fenomen

Batna / Carborock 2024

Następnie na scenę wkroczył zespół Batna z Jastrzębia Zdroju. Zespół, uwielbiany w swoim rodzinnym mieście, jak zawsze porwał tłum do wspólnego śpiewania i zabawy pod sceną. Ich występ potwierdził, że Batna to prawdziwy fenomen lokalnej sceny muzycznej.

Imperial Sin: Death Metalowy Cios

Imperial Sin / Carborock 2024

Trzeci na scenie pojawił się zespół Imperial Sin, również lokalny, można powiedzieć, że gospodarz. Ich soczysty kawał death metalu z rewelacyjnym wokalem przyciągnął uwagę wszystkich zebranych. Był to jeden z najlepszych koncertów całego festiwalu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Illusion: Gwiazda Wieczoru

Illusion / Carborock 2024

Pierwszą gwiazdą wieczoru był zespół Illusion z charyzmatycznym Tomaszem „Lipą” Lipnickim na czele. Zagrali swoje największe przeboje, takie jak “Na Luzie”, “Kły” i “Wojtek”, a publiczność reagowała bardzo żywiołowo na każdy utwór. To był koncert, który z pewnością spełnił oczekiwania wszystkich fanów.

Luxtorpeda: Finał z Przytupem

Luxtorpeda / Carborock 2024

Ostatnim zespołem, który zamknął pierwszą edycję Carborock 2024, była Luxtorpeda. Sądzac po tłumie zgromadzonym pod sceną, to właśnie na ten występ czekała większość fanów. Litza i jego ekipa dostarczyli niesamowitą dawkę energii, która była idealnym zwieńczeniem festiwalu.

Podsumowanie i Przyszłość Carborock

Pierwsza edycja Carborock 2024 była ogromnym sukcesem, zgromadziła liczną publiczność i dostarczyła niezapomnianych wrażeń muzycznych. Teraz pozostaje tylko jedno pytanie: czy będzie kontynuacja imprezy? Fani ciężkich brzmień z pewnością liczą na to, że spotkają się ponownie na obiekcie Carbonarium w kolejnych edycjach tego wyjątkowego festiwalu.

Relacja zdjęciowa:

zbyszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *