A więc pierwszy wpis na nowym serwerze jak i nowej domenie. Dzisiaj chce zaprezentować wam domową sesję z małym modelem. Jak wyszła ? zapraszam do galerii.. :)
Kolejna runda crossowa zakończona w Czerwionce- Leszczynach. Było słonecznie, ciepło i co najważniejsze nie zabrakło rywalizacji pomiędzy zawodnikami. Jak najbardziej ...