Pierwsze doświadczenia i pierwsza w życiu sesja Sylwii. Oczywiście stres i obawa, jak to wszystko wyjdzie, to po prostu standard. Lecz wg mnie duże uznanie dla modelki, bo nie było wcale tak źle, jak się wydaje.
Sesja zdjęciowa z Sylwią
Categories:
Related Posts
#zwiedzanie: Bielsko-Biała – taki „mały Wiedeń”. Zdjęcia
Zapraszam was do miejsca narodzin Reksia oraz Bolka i Lolka. Miasto Bielsko-Biała jest bardzo ciekawym fundamentem, jeżeli chodzi o architekturę. ...
Wenecja Północy, czyli kadry z Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Zapraszam Was do moich kadrów! Rozgośćcie się w galerii i zobaczcie Bydgoszcz moim okiem. Mam nadzieję, że te zdjęcia zainspirują ...
