Koncert Charytatywny dla Mirka Rosaka ( http://rosakmirek.wordpress.com/ ), który odbył się w piątkowy wieczór, jak zawsze w świetnie zorganizowanym miejscu jakim jest pszowski Mok. Tego dnia na scenie wystąpiły 4 świetne zespoły, które są prekursorami ciężkiego grania tj:

 • Intoxicated
 • Baliama
 • Digger

 • oraz Gwiazda Wieczoru:

 • FRONTSIDE


 • Wszystko rozpoczęło się coś koło godziny 19:00 gdy jako pierwsi na scenie pojawili się panowie z Intoxicated, jak dla mnie jest to duże odkrycie ,dla tak młodego zespołu przepełnionego bardzo dużą energią, żywotnością na scenie.. za co należy się duże uznanie. Bardzo zafascynował mnie kawałek Sepultury wykonany przez zespół tego wieczoru ( Troops of Doom).
  Po nieco godzinnej grze, na scenie pojawił się kolejny świetny zespół jakim jest Baliama. Trzeba powiedzieć, iż koncert zagrali przyzwoity, aczkolwiek wydaje mi się że zespół stać na nieco większe show , plus zdecydowany dla wokalisty za żywiołowość na scenie . Nikomu nie trzeba przedstawiać kolejnego zespołu, mowa oczywiście o DGR, każdy z pewnością wie jak wygląda cała sytuacja przed sceną gdy gra zespół pochodzący z Pszowa. Jednak prawdziwym zniszczeniem uraczyli nas panowie z FRONTSIDE, po prostu “mega apokalipsa” oraz zniszczenie wszystkiego co na ich drodze stoi…
  Więcej zdjęć można już zobaczyć na Wodzisławskim Portalu TuWodzisław

  Ściana Śmierci wykonaniu FRONTSIDE:
  Ściana Śmierci

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *