Dzień szczególny, gdzie zawodnicy Naprzodu Rydułtowy, którzy 30 lat temu wywalczyli historyczny awans na zaplecze ekstraklasy znowu spotkali się na boisku. Można powiedzieć, że dzień bardzo historyczny dla miasta i ówczesnej władzy klubowej. Mecz rozegrany w kategorii Oldboy pomiędzy Naprzodem Rydułtowy, a Reprezentacją Oldbojów Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Mecz rozegrany w wariancie 2×30 minut, gdzie tego dnia lepsi okazali się goście z ŚZPN wygrywając 4:8. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej z tego wydarzenia.
30-lecie awansu Naprzodu Rydułtowy do 2 ligi
Related Posts
Vader zagrał w Pszowie [ZDJĘCIA, VIDEO]
W piątkowy (15.11.2024) wieczór Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie zamienił się w świątynię ciężkiego brzmienia, a na scenie królował legendarny ...
#Ekstraklasa: Górnik Zabrze vs Jagiellonia Białystok [ZDJĘCIA]
W meczu na szczycie 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał Jagiellonię Białystok 2:1, odzyskując tym samym pozycję lidera ...
















































