Około 300 fanów bawiło się wczoraj (16.04) na 20 urodzinach Łydki Grubasa w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Batna pochodzący z Jastrzębia-Zdroju.

Na początek, zespół Batna, który grał jako support, wypuścił na scenę swoje absolutne hity. Wokalista, który w pełni pochłonął publiczność swoim charyzmatycznym głosem, wykonał niezapomniane wykonania swoich piosenek. W szczególności, jak zawsze na podziw zasługuje “Efekt Domina” Członkowie zespołu zjednoczyli się na scenie, dając z siebie wszystko, by podgrzać atmosferę przed występem Łydki Grubasa.

W końcu nadszedł czas na zespół, który obchodził swoje dwudzieste urodziny. Łydka Grubasa wkroczyła na scenę, a cała publiczność zaczęła oklaskiwać zespół. Łydka Grubasa zaczęła swój występ od największych przebojów, które na przestrzeni lat zdobyły uznanie fanów muzyki rockowej. Sekcja klawiszowa dodała energii całemu występowi, a wokalista zespołu porwał wszystkich do tańca, śpiewu oraz pogo.

Koncert był pełen emocji, energii i radości. Publiczność nie przestawała oklaskiwać i śpiewać, a zespół Łydka Grubasa oddawał im całe swoje serce na scenie. Zakończenie koncertu było niezapomnianym momentem, który zostanie w pamięci fanów muzyki rockowej na długo.

Właśnie teraz Łydka Grubasa zaprasza na swoją wiosenną, klubową część jubileuszowej trasy koncertowej. Można się spodziewać absolutnie zabójczego zestawu utworów, które prezentują to, co najlepsze w muzyce rockowej. Będzie to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które warto zobaczyć na własne oczy i usłyszeć na własne uszy.

Zdjęcia:

zbyszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *