Wyczekiwana chwila nadeszła dla wszystkich miłośników rocka. Lyski Rock Festiwal 2023, niekwestionowana perła letnich muzycznych wydarzeń w naszym regionie, otworzył swoje podwoje. Na jednej scenie gościli: Farben Lehre, Hunter, Strachy Na Lachy i gwiazda wieczoru Kult.

Niepodważalną gwiazdą wieczoru była legenda polskiego rocka alternatywnego — zespół Kult. Przez dziesięciolecia nie tylko tworzyli historię gatunku, ale także wpisali się w narodową kulturę. Ich przeboje wprawiły tłumy w ekstazę oraz… niezłe pogo. 

Ale to nie było koniec festiwalowej uczty. Hunter, zespół znany z energetycznych występów i charyzmatycznego frontmana, wstrząsnął tłumem, podając solidną dawkę mocnego grania. Strachy Na Lachy, kreatywni i nieprzewidywalni, dostarczyli nieco szaleństwa, które porwało każdego do tańca.

Farben Lehre, ikona punk rocka, wprowadził publiczność w rewolucyjny nastrój. Ich teksty pełne społecznych komentarzy i zdecydowanej postawy nie tylko poruszyły, ale także skłoniły do myślenia.

Lyski Rock Festiwal 2023 był więcej niż tylko muzyką. To była wspólnota ludzi dzielących zamiłowanie do mocy dźwięków i uczuć, które te wywołują. To, co wydarzyło się na scenie, pozostanie w pamięci na zawsze. Bilet na festiwal był przepustką do krainy, gdzie rock to nie tylko styl muzyczny — to styl życia.

Galeria:

zbyszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *